„安i皻a, 鈍i皻a i po 鈍i皻ach by si chcia這 rzec”. A jak spala po鈍i徠eczne kalorie to tylko na siatkarskich parkietach. 27 grudnia nasze najm這dsze siatkarki (kat. „dwójki) uda造 si do ζsku by zagra w czwartej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki xSKOVIA OLIMP CUP.  Tradycyjnie w ζsku – 鈍ietna organizacja i jak zawsze wysoki poziom sportowy wyst瘼uj帷ych dru篡n.

Dla naszych dwóch „dwójeczek” by to pierwszy wyst瘼 na tak du篡m turnieju i o randze ogólnopolskiej. Mia造 one okazj zmierzy si z wieloma wy鄉ienitymi dru篡nami, które regularnie graj  w tak du篡ch imprezach. Dziewcz皻a w sumie rozegra造 20 spotka, z czego 11 wygra造 a 9 przegra造. Razem na turnieju zagra這 36 zespoów.

I zespó (Kinga i Daria) pokona: ΘS I ód, D瑿in III Niepor皻, Salos II Stani徠ki, ΘS II ód, Siatk I Zgierz, D瑿in II Niepor皻, Volley 34 ód. Pora瞠k dozna natomiast z: Sferis GLKS Nadarzyn, Lider II Konstantynów ódzki i ECO UNI II Opole.

II zespó (Amelia J. Emilia, Amelia P.) pokona: Siatka II Zgierz, SMS II Jastrz瑿ie Zdrój, ζskovia I ζsk, Salos I Stani徠ki. Pora瞠k dozna z: Czwórka Aleksandrów ódzki, Wie瘸 I Radków, Beta B這nie, Salos II Stani徠ki, Tytan II Ostrowy, D瑿ina III Niepor皻.

Wynik w po這wie stawki mo瞠 nie zachwyca ale szkoleniowo na pewno nasze dziewczynki wiele zyska造. Rywalizowa造 z bardzo silnymi zespo豉mi i momentami radzi造 sobie naprawd dobrze. Podj窸y walk, gra造 z zaanga穎waniem. Zdobyte do鈍iadczenie miejmy nadziej prze這篡 si  w przysz這軼i, kiedy trzeba b璠zie gra mecze o jeszcze wi瘯sz stawk.

SP Kluczewsko w ζsku zagra這 w sk豉dzie: I zespó Kinga Czai雟ka, Daria Barabasz, II zespó Amelia Jo鎍zyk, Emilia Dobrowolska, Amelia Pura. Opiekunem obu zespoów by p. Tomasz D瑿owski.

Zdj璚ia TUTAJ: