9 lutego we własnej hali rozegraliśmy kolejne mecze Świętokrzyskiej Ligi Młodziczek. W pierwszym meczu naszymi przeciwniczkami były liderki tabeli – SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Pierwszego seta przegrywamy dość gładko 13:25, za to drugiego rozpoczynamy kapitalnie, wszystko nam wychodzi. W pewnym momencie prowadzimy nawet 18:13. Niestety łapiemy „lekki” przestój i przeciwniczki dochodzą nas w końcówce by ostatecznie zwyciężyć 25:23. Ten set pokazał jednak, że nasze zawodniczki z każdym meczem grają coraz lepiej co dobrze wróży na przyszłość. W drugim meczu pewnie pokonujemy FUN Sport Kielce II 2:0 (25:15; 25:18) i zapisujemy na swoim koncie szóste zwycięstwo w sezonie. Wygrana ta zapewnia nam już na pewno awans do turnieju finałowego, gdzie zagramy o miejsca 4-6. Do zakończenia rudny zasadniczej pozostały do rozegrania 2 mecze, które odbędą się 23 lutego w Kielcach. Naszymi przeciwniczkami będą wtedy zespoły: FUN Sport Kielce I oraz OKS Volley Opatów.

Najlepszą zawodniczką pierwszego meczu z SMS KSZO Ostrowiec Św. została Wiktoria Łęcka, natomiast meczu z FUN Sport Kielce – Natalia Kaczkowska.

SP Arka Kluczewsko zagrało w składzie: Nina Parzuchowska, Amelia Mazur (kpt.), Klaudia Synowiec, Wiktoria Łęcka, Natalia Kaczkowska, Emilia Barczyńska, Julia Barczyńska (L), Kinga Czaińska. Trener – Tomasz Dębowski.