Podczas dzisiejszego treningu dziewczęta, które brały udział w konkursie zdjęciowym otrzymały upominki ufundowane przez ZPS Kluczewsko i Akademię PGE Skry Bełchatów.

Na czym polegał konkurs? Przez 14 dni na stronie szkoły oraz na facebooku pojawiało się jedno zdjęcie związane z sukcesami siatkarskimi Szkoły Podstawowej z Kluczewska oraz klubu SP Arka Kluczewsko. W odpowiedzi należało podać rok zrobienia zdjęcia oraz miejscowość, w której zdjęcie wykonano. Oprócz tego można było zdobywać bonusy za dodatkowe pytania. Najszybsza osoba z każdego dnia otrzymywała "ekstra" 3 punkty. Trzeba przyznać, że przy niektórych zdjęciach rywalizacja rozstrzygała się w "pięciu minutach". Dziewczyny wykazały się ogromną wiedzą na temat udostępnianych im sukcesów sportowych. Umiejętnie też wyszukiwały podpowiedzi na stronie szkoły.

W wyniku 14-to dniowej rywalizacji klasyfikacja końcowa konkursu przedstawia się następująco: 1. Klaudia Synowiec (82 pkt.), 2. Kinga Czaińska (80 pkt.), Nina Parzuchowska (80 pkt.), 3. Aleksandra Depta (63 pkt.), Wiktoria Łęcka (63 pkt.), 4. Amelia Mazur (38 pkt.).

Serdecznie dziękujemy Szkole Podstawowej w Kluczewsku oraz Akademii PGE Skry Bełchatów za ufundowanie nagród.

Pozdrawiamy serdecznie.